Enes Batur Format Çaldı mı?

Çalıntı Videoları İfşa Eden Hesap, Enes Batur’un Hırsız Olduğunu İddia Etti, Ortalık Karıştı!

Bilgisayar ve oyun konsolları incelemeleriyle girdiği YouTube dünyasında pek çok yaratıcı format üretti ancak kendisi hakkında bazı iddialar var. Çalıntı içerikleri ifşa eden JTonYouTube isimli hesap bir video oluşturarak Enes Batur’un ünlü YouTuber’lar PewDiePie ve MrBeast’ten format çaldığını iddia etti.
10 milyon takipçisi olan Enes Batur’un gerçekleri gizlemek için videoyu kaldırttığını da ekledi.

Telif hakları konusunda Enes Batur’un yalan söylediğini iddia eden YouTuber, haklı bir gerekçe bile sunmadığını söylüyor.
Videoyu telif hakları gerekçesiyle kaldırtan Enes Batur’un bu konu hakkında iyi bir gerekçe sunamadığını ifade eden JTonYouTube, suçlamalarına devam ediyor.

Enes Batur İkinci Kez Yüklenen Videoyu Kaldırttı mı?

İkinci kez yüklediği videonun da Enes Batur tarafından kaldırtıldığını ve artık kendisinin elinden bir şey gelmediğini ifade ederek PewDiePie ile KEEMSTAR’a topu atıyor.
Videosunda karşılaştırmalı bir şekilde PewDiePie ile Enes Batur’u karşılaştıran YouTuber, Türkiye’deki YouTube kullanıcılarından gelen mesajları da paylaşmıştı. JTonYouTube, 10 milyon takipçiye de şaşırıyor ve iddialarını biraz dalga geçerek süslüyor.

Yorumlar kapalı.