İlgi Bekleyen Erkek Nasıl Ayırt Edilir?

Erkekler genellikle duygularını belli etmemeye çalışırlar. Ancak hareketlerine ve vücut dillerine dikkat ederek onları kolaylıkla çözebilirsiniz. Elleri, mimikleri ve hatta ayaklarının duruş yönü bile önemli ipuçlan taşır.

İlgi Bekleyen Erkek Nasıl Ayırt Edilir?

Kendinizi, çekici bir erkekle konuşmak konusunda gergin hissedebilirsiniz. Sohbetinizin tam ortasında “Kız arkadaşım burada olsaydı sana bayılırdı” cümlesini duymamak için onun yalnız olduğunu belli edecek sinyalleri ayırt etmelisiniz.

Bacaklarını Ayırıyorsa

Kadınların dikkatini çekmeye çalışan bir erkek, vücudunu çevredekilere göstermek için bir bacağını bar sandalyesine koyar. Bu şekilde durarak ilgiyi o bölgeye doğru çekmek ister.

Ayakları Radar Görevi Görüyorsa

Gövdesi arkadaşlarına doğru dönük olsa bile, ayaklarının yönü onun aslında nerede olmak istediğini (sizin yanınızda durmak gbi) gösterir. Gözleriyle bulunduğu yeri tarıyor da olabilir. Bakışlarını yakalayın ve ilgilendiğinizi açıkça gösterin.

Bara Sırtını Dayadıysa

Eğer barın kenarında yan veya sırtını dayamış bir şekilde duruyorsa, bilinçaltından yeni insanlarla tanışmaya açık olduğu mesajını yolluyor demektir. Ona bir içki ısmarlayın veya karşısında vücudunuz ona bakacak şekilde durun. Aranızdaki bağı otomatik olarak hissedecektir.

Kendi alanını belirlemek isteyen bir erkeğin farkında olmadan sergilediği bir hareket daha. Bu yeri ayrıca hoş bir kadın için de ayırmış olabilir. Sadece yanına gidip sandalyeye oturup oturamayacağınızı sormanız yeterli olacaktır.

DUDAKLARINI OKUYUN

https://www.youtube.com/watch?v=H0OnDjD5Uik

Bazı erkekler kendileri hakkında çok fazla bilgi vermekten hoşlanmaz ama eğer ona daha dikkatli bakarsanız dudaklarının size çok şey söylediğini görebilirsiniz.

Dudaklarını Isırması

Size bir şey söylemek konusunda kendini tuttuğunda bu hareketi yapar. Bu şekilde ağını kapalı tutarak dilinin ucuna kadar gelen şeylerin dışarı çıkmasını engellediğini düşünür. Aşk gibi yoğun hislerin söz konusu olduğu durumlarda doğru kelimeleri seçmek için zamana ihtiyaç duyuyor olabilir.

Yan Yan Gülümsemesi

Yeni tanıştığınız ve hoşlanmaya başladığınız birinde bu yarım gülüşlerden birini görürseniz, aksi yöne doğru koşmaya başlayın. Çünkü kendini beğenmişliğin klasik işaretini sergileyerek duygularınızla oynamaktan başka bir şey yapmıyordur.

Dişlerini Göstererek Gülmesi

Bu durumda dudaklarının kenarına bakın. Eğer yukarı doğruysa, bardağn dolu tarafını gören, içten bir erkekle karşı karşıyasınız demektirı Eğer dudak kenarları dümdüz bir şekilde çenesine paralelse, duygularını belli etmemeye çalışan ketum bir tip olduğunu anlayabilirsiniz.

Dudaklarını Yalıyorsa

Bu hareket ne kadar erotik gözükse de, kişinin içinde fesatlık olduğunu ifade eder. Bir şey açıkladıktan hemen sonra dudaklarını yalıyorsa yalan söylediğini düşünebilirsiniz. Bu şekilde yaparak suçunu vurgulayan kelimeleri kullanmamayı amaçlar.

Yakından gözleme dayalı “çözümleme yöntemini” uygularken çok dikkatli olmanızı öneriyoruz. Olası yanlış anlaşılmaları önlemek üzere, gözlem için sevgilinizin (ya da hoşlandığınız erkeğin) başka yönlere baktığı anlan tercih etmelisiniz. Tabii onu izlediğinizi fark ederse yapacağınız bir açıklama da hazırda beklese iyi olur!

Yorumlar kapalı.